Instrukcja obsługi zamówień i katalogów

Uwaga! Wybór części bez dokładnego sprawdzenie zgodności numeru katalogowego i nazwy handlowej narzędzia jest obciążony znacznym ryzykiem. Aby to ryzyko zminimalizować, prosimy skontaktować się z infolinią w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Gwarantujemy ceny sprzedaży zgodne z cennikami katalogowymi producentów.

Formularz zamówienia jest umieszczony na stronie z katalogami i cennikami poszczególnych marek. Formularz można wysłać ze strony bezpośrednio.
Zamówienie prosimy przesłać za pomocą poczty e-mail. W odpowiedzi zostanie wysłane potwierdzenie zamówienia.
Potwierdzenie będzie zawierać: numer unikalny zamówienia, dane sprzedającego i kupującego, zweryfikowane pod względem formalnym i cenowym numery części zamówione przez kupującego. Ceny wymienione na potwierdzeniu zamówienia są obowiązujące w danej transakcji.
W przypadku jakichkolwiek niejasności serwis skontaktuje się z klientem w celu ich wyjaśnienia. Serwis rezerwuje sobie wybór drogi kontaktu z klientem.
Na potwierdzeniu zamówienia znajdzie się odnośnik do płatności elektronicznej za zamówione części.

UWAGA! Przesyłka za pobraniem tylko do kwoty 246 pln. Powyżej tej kwoty wyłącznie płatność elektroniczna!

W przypadku wyboru płatności przy odbiorze proszę w odpowiedzi na potwierdzenie zamówienia wpisać : Płatność przy odbiorze. Sposób wysyłki do klienta zostanie wybrany tak aby zamówienie dotarło jak najszybciej ZEROWYM koszcie przesyłki.
Wysyłka części do klienta nastąpi w najszybszym możliwym terminie . O ile wystąpią jakieś utrudnienia lub opóźnienia klient zostanie o tym natychmiast powiadomiony.
Nie ma dolnej granicy wartości zamówienia. Górnej granicy też nie ma.